Další alternativy využití včel v oblasti apiterapie

Další alternativy využití včel v oblasti apiterapie

Popis
Doplňující informace
Upozornění !

Podmor jinak řečeno přirozeně uhynulé a vysušené letní včely ze kterých se vyrobí silný extrakt. Podmor obsahuje heparin, chitosan, melanin, glukosamin, včelí jed a jiné účinné látky. Velice důležitá složka podmoru je stoprocentně přírodní chitosan, který přispívá ke snižování hladiny cholesterolu, čistí střeva a normalizuje jejich funkci. Tím působí jako prevence onemocnění trávicího traktu. Taktéž snižuje riziko vzniku cukrovky a obnovuje chuť k jídlu.

Doplňující informace:

Trubčí homogenát, též trubčí mléko je velice silný zdroj energie. V apiterapii se využívá pro harmonizaci organismu, především nervového a hormonálního systému. Má velmi rychlý nástup a účinek lze pocítit do třetího dne od zahájení kůry. Výborně funguje na zlepšení funkce centrální nervové soustavy. Nejvíce se však používá k harmonizaci organismu. Hormonální látky trubčího homogenátu také zvyšují tvorbu mužských pohlavních hormonů a pomáhají s produkcí spermatu. Užívání: formou několikadenních kůr ( preventivní týdenní kůra; léčebné na 1 až 3 měsíce ). Mezi kůrami je potřeba udělat vždy dvoj až trojnásobnou přestávku. Je nutné dodržovat správné skladování ( dle formy produktu v mrazu nebo na chladném místě ). Vždy v temnu.

Zavíječ voskový, mezi včelaři známý jako motýlice, je jeden z mála známých živočichů, který dokáže svými enzymy trávit včelí vosk. Jeho larvy patří dnes mezi jeden z 9 druhů hmyzu schváleného v EU pro lidský konzum. Pro apiterapeutické účely se používají larvy a jejich výkaly, z nichž se vyrobí lihový extrakt vhodný k léčbě plicních a srdečních chorob ( likviduje voskový obal bacilu plicní tuberkulózy, který po obnažení hyne ). 

Upozornění:

Trubčí homogenát dodává tělu velké množství energie. Proto je potřeba ho vyloučit tam, kde energie podporuje i růst nemoci ( většina onkologických onemocnění ).

Nelze použít ani při alergii na med a při onemocnění nadledvinek.

Dotazy, poptávka, informace

Zde se můžete objednat na apiterapii.

Trpnouze 26, 37401 Hranice

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akce! Ubytovaní zákazníci v našich apartmánech získají slevu 10% na apiterapii.