Krmivo pro včely

Společnost Bee Bohemia s.r.o. se v roce 2024 stala oficiálním obchodním partnerem pro jižní Čechy společnosti Zontech s.r.o. – výhradního dovozce krmiv pro včely pod označením Apifood (invertní sirupy a krmná těsta). Více informací najdete na adrese apifood.cz

Invertní sirupy

Nabízíme nejkvalitnější sirupy pro včely za konkurenční ceny.

Pro výrobu sirupů se používá geneticky nemodifikovaná pšenice nakupovaná přímo od polských farmářů. Důležité je, že složení produktů bylo optimalizováno tak, aby vyhovovalo požadavkům včelstva. To je pro nás obzvláště důležité. Výrobní závod Apifood (dodavatel) je navíc otevřen podnětům od včelařů, díky čemuž výroba probíhá pod dohledem technologů a včelařů, aby bylo možné poskytnout ten nejlepší produkt. Zveme vás, abyste se seznámili s našimi produkty v internetovém obchodě.

Sirup Apifood

Detail produktu

Sirup Apifood Herbal

Detail produktu

Sirup Apifood Vitamins

Detail produktu

Krmná těsta

Nabízíme nejkvalitnější těsta pro včely za konkurenční ceny.

Pro výrobu sirupů se používá geneticky nemodifikovaná pšenice nakupovaná přímo od polských farmářů. Apitěsto je vyrobeno na základě těch nejkvalitnějších surovin, které jsou bezpečné pro včely. Důležité je, že složení produktů bylo optimalizováno tak, aby vyhovovalo požadavkům včelstva. To je pro nás obzvláště důležité. Výrobní závod Apifood je navíc otevřen podnětům od včelařů, díky čemuž výroba probíhá pod dohledem technologů a včelařů, aby bylo možné poskytnout ten nejlepší produkt.

Apitěsto ENERGY

Detail produktu

Apitěsto VITAMINS

Detail produktu

Apitěsto HERBST

Detail produktu

Apitěsto SUPPORT

Detail produktu

Apitěsto PROTEIN

Detail produktu