Apidomek

Tento domek neslouží k běžnému ubytování, ale jako terapeutický prostor pro vykonávání procedur Apiterapie. Zde probíhají léčebné kúry spojené s působením blahodárného včelího biopole. Pro klasické ubytování vybírejte z naší nabídky.

Apidomek

Tento Včelí domek neslouží k samostatnému ubytování, ale k poskytování procedur v oblasti apiterapie - regenerace člověka po fyzické i psychické stránce ( více informací naleznete v záložce Apiterapie ).  Jednotlivé procedury mohou absolvovat 2 osoby současně. Pobyt ve včelím biopoli ( spaní nad včelstvy ) trvá 1 hodinu ( 45 min procedura + 15 min. příprava na proceduru a její zakončení ).  Po vyzkoušení účinků této procedury je možno prodloužit proceduru na několik hodin, případně strávit zde celou noc.


Hosté ubytovaní v našich apartmánech automaticky získávají  slevu ve výši 10% na poskytované procedury z oblasti apiterapie - přehled procedur - viz záložka Apiterapie.

Zjistit více

Apartmány

Apartmán s terasou pro 2 osoby

Velikost apartmánu: 22 m².

1 velká manželská postel

Parkování zdarma

Získejte navíc slevu ve výši 10%  na poskytované procedury z oblasti apiterapie - přehled procedur - viz záložka Apiterapie.

Zjistit více

Apartmán v přízemí pro 4 osoby

Velikost apartmánu: 37 m².

1 velká manželská postel

1 velká rozkládací pohovka, která vytvoří dvě plnohodnotná lůžka, šíře 90 cm, pro dlouhodobé spaní

Parkování zdarma

Získejte navíc slevu ve výši 10% na poskytované procedury z oblasti apiterapie - přehled procedur - viz záložka Apiterapie.

Zjistit více
Hodnocení hostů: 9,4 Fantastické (57 hodnocení)