Pobyt ve včelím biopoli

Pobyt ve včelím biopoli

Popis
Doplňující informace
Upozornění !

Aktivní včelí biopole se nachází zhruba do 60 cm od úlu. Včelí biopole obsahuje několik druhů záření ( např. infračervené ), elektromagnetické vlnění a mikrovibrace včel. Při pobytu v biopoli včelstva se mírní psychická zátěž člověka, organismus se prohřívá – prokrvuje, posiluje se srdeční svalstvo a celé tělo se čistí. Pozitivní účinky včelího biopole mohou trvat dokonce i několik let. Aby včelí biopole mohlo léčivě působit na náš organismus, je nutno relaxovat co nejblíže úlům, proto ležení nad včelími úly. Osoba, pobývající ve včelím biopoli není a nesmí být v přímém kontaktu se včelami.

Doplňující informace

Infračervené záření : včely yyzařují infračervené záření z chomáče včel v podobě tepla. V medicíně se využívá na prohřívání organismu ( zlepšuje prokrvení svalových tkání a zvyšuje kloubní pohyblivost ).

Elektromagnetické vlnění : včely vyzařují záporné ionty působící příznivě na člověka a mohou za příjemný pocit v blízkosti včelstva.

Mikrovibrace: příznivě ovlivňují srdeční sval i svalstvo celkově.

Biorezonance včel: její přínos je významný, neboť ovlivňuje porušené vibrace lidského těla a působením správných vibrací včelstva se začínají vibrace vzájemně harmonizovat – opravovat.Dostáváte se tak do ideálního stavu.. Osoby, které absolvovali tuto proceduru se cítí po ležení nad úly velmi odpočatí a svěží, jako znovuzrození.

Upozornění

Zásady pro pobyt ve včelím biopoli:

  • Relax nad včelími úly se nedoporučuje při: vysoké teplotě; infekčních chorobách; tuberkulóze a onkologických nemocech.
  • Pobyt ve včelím biopoli stimuluje vliv na dýchací, srdečně-cévní, nervový, endokrinní a urogenitální systém člověka.
  • K procedurám apiterapie se nedoporučuje přistoupit bezprostředně po jídle. Před procedurou nepožívat alkohol, je nutné odložit kovové věci ( hodinky, řetízky … ), vypnout a odložit mobilní telefon, či jinou elektroniku. Optimální doba procedury je: jednorázově 45 min. - 2 hod. a rozložení procedur na dvě během dne. Nejúčinnější je spánek během celé noci. Vhodné je ozdravný proces doplnit konzumací včelích produktů ( med s pylem, pyl, mateří kašička … ). Po proceduře pít čistou vodu, včelami ovlivněnou vodu, nebo bylinkový čaj.
  • Pro zabezpečení hygienického konfortu je náš apidomek vybaven samostatným splachovacím WC a umyvadlem s teplou a studenou vodou.

Pro terapii – pobyt ve včelím biopoli nabízíme 2 základní procedury:

  • Spánek ve včelím biopoli ( 12 hod. ) - 20:00 – 8:00 hod
  • Relax ve včelím biopoli ( 105 min. ) začátek procedury je vždy v celou hodinu – dle rozpisu.

Na obě procedury je nutno se předem objednat tefonicky či mailem – viz záložka kontakty. Max. počet 2 osoby / procedura.

Dotazy, poptávka, informace

Zde se můžete objednat na apiterapii.

Trpnouze 26, 37401 Hranice

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akce! Ubytovaní zákazníci v našich apartmánech získají slevu 10% na apiterapii.